Načítám...
Fitness News
24
10
2021

BFC CUP -FITNESS SHOW LIBEREC

Publikoval Petr Března 0

BFC NUTRITION a Svaz kulturistiky a fitness ČR uvádějí

 

BFC CUP – FITNESS SHOW LIBEREC
Mezinárodní soutěž v kulturistice, physique, body fitness, bikiny fitness a wellness fitness
Již 7. ročník mezinárodní pohárové soutěže se uskuteční poprvé v Liberci! V Centru Babylon se v režii Petra Březny a pod hlavičkou IFBB (International Federation of Bodybuilding and Fitness) předvedou soutěžící ve 32 nejrůznějších kategoriích, kde budou bojovat o 11 Elite PRO karet a věcné ceny v hodnotě přes  100 000kč
Kromě strhujících vystoupení se můžete těšit na interaktivní scénu plnou efektů, celou akci ozdobí exhibičním vystoupením úřadující mistr světa , čerství vítěz Arnold Clasic a Mr. Universe Michal Križánek ze Slovenska.

Vstupenky mužete nyní zakoupit na Ticketportal.cz 

VIP STOLY PRO ČTYŘI OSOBY
Vedle standardních sedadel je k dispozici limitovaný počet VIP stolů pro čtyři osoby. Ty nabízejí nejen exkluzivní místa u podia, ale též občerstvení – voda, džus, káva, čaj, sendvič, dezert, ovoce (jedna vstupenka platí pro 4 osoby).
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout -HOMEtickets 

Službu vstupenky on-line poskytujeme ve spolupráci s Ticketportal.cz

• pro zrychlený nákup on-line zde:

https://www.ticketportal.cz/event/BFC-CUP-FITNESS-SHOW-LIBEREC

Pro všechny co se rozhodnou  navštívit BFC CUP a zakoupí lístek nebo se zúčastní soutěže jako soutěžící, máme připravené výhodné slevy v podobě balíčků .(slevy na standartní ubytování se snídaní ,na ubytování s wellness+ snídaně a jiné) . Jelikož se soutěž odehrává v prostorách jednoho z největších komplexů zábavy v Evropě tak se  nabízí možnost využít této příležitosti a spojit soutěž  s příjemným víkendovým pobytem a vyřádit se například v aquaparku nebo laser aréně, navštívit lunapark,IQlandii,4Dkino,Lunapark pro děti(prorodiny),Bowling , Laser střelnice, Labyrinta to vše pod jednou střechou  . Vypravit  se  také můžete k Liberecké dominantě Ještěd nebo Liberecké  zoo kde vstupné je zahrnuto v ceně v některém z  balíčků. Pro milovníky hokeje si v neděli můžete zajít od 16h na extraligové utkání Bílích tygrů vs Vítkovice do moderní Home Credit Arény.  O víkendu BFC CUP FITNESS SHOW LIBEREC se tedy rozhodně nudit nebudete!! 

Štítky tohoto článku

autor: Petr Března

Komentář
0

Odpovědět

0
Connecting
Please wait...
Odeslat zprávu

Je nám líto, ale v tuto chvíli již nejsme online. Zanechte nám, prosím, zprávu.

* Vaše celé jméno
* E-mail
* Popište váš dotaz
Mobilní číslo
* Předmět
Přihlásit se

Potřebujete pomoci? Ušetřete svůj čas zadáním vašeho požadavku technické podpory online.

* Vaše celé jméno
* E-mailová adresa
* Popište Váš dotaz
* Mobilní číslo
Nyní jsme online!
Zpětná vazba

Pomozte nám růst a pomáhat vám každým dnem lépe! Kdykoli nám, prosím, zašlete Vaši zpětnou vazbu s dobrými nápady.

Jak byste hodnotili naši technickou podporu?