Načítám...
Fitness News

BFC CUP 2017 | Report

Publikoval Mgr. Lukas Cakl 0
10.05.2017

 

Dne 7. května 2017 se v Kulturním domě Crystal v České Lípě uskutečnila 4. Mezinárodní pohárová soutěž v kulturistice mužu a juniorů, body fitness, bikiny fitness a men’s physique s názvem BFC CUP. Na soutěž bylo přihlášeno 150 účastníků, ale na pódium nastoupilo nakonec 108 závodníků.

Ve všech kategoriích byla velká konkurence a skupina rozhodčích to měla vážně těžké. Touha po vítězství mohla být velká i díky hodnotným cenám pro vítěze. Vítěz v každé kategorii obdržel protein značky BCF Nutrition, oblečení značky UNCLE SAM, dárkovou tašku s oblečením od EVLS PRAGUE SHOWDOWN a další hodnotné ceny. Mimo to absolutní vítězové získali týdenní zájezd do Chorvatska od cestovní kanceláře BESTBURK Jaroslav Havel.

Soutěže se zúčastnilo celkem 8 závodníků z domovského týmu Petra Březny. Jmenovitě David Jeništa (Kulturistika juniorů nad 77 kg), Karel Slavík (Klasická kulturistika nad 180 cm), Jiří Vinš (Klasická kulturistika nad 180 cm), Vojtěch Žák (Physique mužů do 178 cm), Jiří Matoušek (Physique mužů nad 182 cm), Martina Ryšavá (Bodyfitness do 164 cm), Alena Víšková (Bikiny fitness do 164 cm) a Veronika Horáková (Bikiny fitness do 168 cm).

Za domácí tým Března Fitness Club Česká Lípa získali ve svých kategoriích Jiří Matoušek stříbrnou medaili a Karel Slavík bronzovou. Martina Ryšavá i Alena Víšková obsadily místa čtvrtá. Na pátém místě se umístil Jiří Vinš a na místě šestém David Jeništa.

Průběh soutěže byl plynulý díky celému týmu organizátorů a moderátorovi Milanu Polívkovi. Nyní se tým organizátorů soustředí na další plánovanou soutěž. Ta nese název BFC ADEL CUP a uskuteční se na podzim tohoto roku.

 

Štítky tohoto článku

autor: Mgr. Lukas Cakl

Komentář
0

Odpovědět

0
Connecting
Please wait...
Odeslat zprávu

Je nám líto, ale v tuto chvíli již nejsme online. Zanechte nám, prosím, zprávu.

* Vaše celé jméno
* E-mail
* Popište váš dotaz
Mobilní číslo
* Předmět
Přihlásit se

Potřebujete pomoci? Ušetřete svůj čas zadáním vašeho požadavku technické podpory online.

* Vaše celé jméno
* E-mailová adresa
* Popište Váš dotaz
* Mobilní číslo
Nyní jsme online!
Zpětná vazba

Pomozte nám růst a pomáhat vám každým dnem lépe! Kdykoli nám, prosím, zašlete Vaši zpětnou vazbu s dobrými nápady.

Jak byste hodnotili naši technickou podporu?