Načítám...
Kristýna Moravová

Kristýna

Moravová

Fitness poradce, Nutriční poradce

Jedna z předních odborníků v oblasti fitness poradenství v ČR a s více než 13 lety zkušeností ve sportu, fitness a wellness segmentu, kdy od svých 7 let závodně tancovala Klasické tance. Od svých 15 let se věnuje fitness. Ve svých 17 letech absolvovala své první závody v kategorii Bikini Fitness pod vedením krále České kulturistiky Petra Březny, v soutěži BFC Adel Cup, kde obsadila hned 4. místo v kategorii ženy. Od svých 19 let se Moravová účastní dalších sérií závodů v kategorii Bikiny Fitness.

Kristýna Moravová je jednou z široce známých koučů a poradců v oblasti fitness a mediální osobnost, která mění životy svých klientů po celém světě. Moravové odhodlání a závazek k zdravému a aktivnímu životnímu stylu přitahuje klienty jako je Terezie Novotná, které Moravová pomohla překonat její osobní limity k dosažení osobního maxima, a vyřešit její dlouhodobé problémy s nadváhou a zvýšit tak u klientky její sebevědomí.

Když o svém cíli mluvíte, tak je zatím jen snem. Jakmile si svůj cíl jasně vizualizujete, stává se proveditelným. Ale jakmile si pro svůj cíl stanovíte termín, stává se realitou! Jít do akce je to, co vám přináší úspěch!
Kristýna Moravová

Moravová sdílí své rozsáhlé znalosti o zdraví a kondici s klienty nejen v České republice v Března Fitness Club®, ale také v prodejnách, jako například BFC Nutrition® Store. Moravová také působí a přispívá do časopisů jako je ziskejtelo.cz

Kristýna se specializuje na individuální tréninky, Kondiční trénink, Silový trénink, Kardio trénink a Intenzivní dlouhodobé výživové poradenství.

Moravová často čerpá ze svých osobních zkušeností, a pomáhá inspirovat a motivovat lidi po celém světě v systematice správného hubnutí, udržování zdravé váhy a k získání vášně pro zdravý životní styl, a pro fitness a wellness tématiku.

Moravová využívá jedinečnou a velmi úspěšnou filozofii zdravého úbytku tělesné hmotnosti, tréninků na odpor, biomechaniky, kardiovaskulárního tréninku, optimální výživy, správného odpočinku, optimálního řízení stresu tak, aby bylo dosaženo úplné transformace a osobního přínosu u jejích klientů.

* Mezinárodní mluvčí pro světovou problematiku ztráty nadváhy.

BFC™ OSOBNÍ TRENÉR
Nové
Denní
Docházíte do Března Fitness Club fitness centra jen občas? Najměte si svého osobního trenéra jen tehdy, když jdete cvičit.
Cena390 KČ

VOLAT BFC NUTRITION®

E-MAIL TRENÉROVI

  • REFERENCE MÝCH KLIENTŮ

    "S Týnou, profesionální fitness bikiny závodkyní, která se aktivně účastní několika soutěží ročně, pro ní je to hlavní náplň života, aspoň mi to tak připadá, jsem začala cvičit v lednu 2017. Několik let předtím jsem měla osobního trenéra, svého prvního, takže jsem ještě neměla žádné zkušenosti. Nedokážu posoudit, nakolik byly jeho tréninky pro mě dobré a efektivní, ale výsledků, které jsem si stanovila, se mi během cca dvouletého tréninku pod jeho vedením dosáhnout nepodařilo (což není vždy jen chyba trenéra). Nicméně při srovnání s tréninky s Týnou jsou její tréninky z mého pohledu někde úplně jinde, o několik levelů výše. Navíc ona ženskému tělu a ženským "potřebám" rozumí mnohem lépe než většina můžů, i když, jak se zdá, stejně tak dobře rozumí i můžskému tělu a mužským "potřebám" cvičení. Ohledně tréninků po stránce psychické a komunikativní, cvičení s ní je po vztahové úrovni naprosto perfektní, je milá, profesionální, přátelská, a pro mě je cvičení s ní naprosto příjemný zážitek a odpočinek od všedního stresu, což je pro mě úžasný bonus ke cvičení s ní. Kolikrát se při cvičení i báječně nasmějeme. Ohledně tréninků po fyzické stránce, tak ji považuji, i přes její věk, za naprostého profesionála, podle mě má ke cvičení dar od boha (i když určitě věnuje mnoho času studiu, ale má to prostě v hlavě, když ví, jaký sval chce procvičit, tak si způsob najde, i když nemusí být zrovna běžný konvenční). Všechny cviky mi vysvětlí a předvede, takže vím, co mám dělat, jak to mám dělat a proč to mám dělat (co je účelem a cílem toho cviku), což považuji za hodně podstatné, protože se člověk pak při cvičení dokáže mnohem víc soustředit na procvičované partie a tím ještě zvýšit efekt samotného cvičení (přece jen cvičení není jen o těle, ale z velké části o hlavě). Současně s tím mě učí používat jednotlivé stroje efektivním způsobem, a mnohdy i dost netradičním způsobem, takže na určitém stroji jsem schopná procvičit kromě svalů k tomu určených i další svaly při jiném cviku, na které stroje v posilovně k dispozici ani nejsou. V tomhle má opravdu talent vymýšlet cviky, které jsou pro procvičení svalů vhodné, ale pro které cvičební vybavení neexistuje, což mi umožňuje procvičovat širší rozsah svalů, než při jen klasickém používání strojů. A co je také hodně důležité, dokáže ze mě dostat mnohem víc, než kdybych cvičila sama. Sama bych si nikdy nedávala takové váhy a necvičila do takového vyčerpání, což je ovšem základem fyzického, ale i psychického a osobního rozvoje a růstu. Jsem s tréninků s Týnou opravdu nadšená. Tímto jí mnohokrát děkuji, že se mi s takovou péčí věnuje. Tréninky s ní jsou pro mě příjemné, i když náročné, a přínosné v mnoho dalších směrech."

    Kateřina Šulcová

    S Týnou jsem začala cvičit na konci ledna tohoto roku. Vždy jsem se sebou chtěla něco udělat, ale nikdy jsem se k ničemu nezvládla donutit. Nikdy mě nelákalo cvičení v posilovně, ale říkala jsem si, že to zkusím. Po cvičení s Týnou mě to nejen začalo bavit, ale hlavně mi to pomohlo odreagovat se a po zpevnění postavy se cítím i o hodně sebevědomější než dříve s nadbytečnými kily. Na cvičení s Týnou se mi nejvíc líbí, že dokáže motivovat k dosáhnutí maxima, které bych nikdy nevěřila, že zvládnu. Zároveň je to velmi milá osoba, takže se vždy těším na další hodinu, protože vím, že mi pokaždé zlepší náladu.

    TEREZIE NOVOTNÁ
0
Connecting
Please wait...
Odeslat zprávu

Je nám líto, ale v tuto chvíli již nejsme online. Zanechte nám, prosím, zprávu.

* Vaše celé jméno
* E-mail
* Popište váš dotaz
Mobilní číslo
* Předmět
Přihlásit se

Potřebujete pomoci? Ušetřete svůj čas zadáním vašeho požadavku technické podpory online.

* Vaše celé jméno
* E-mailová adresa
* Popište Váš dotaz
* Mobilní číslo
Nyní jsme online!
Zpětná vazba

Pomozte nám růst a pomáhat vám každým dnem lépe! Kdykoli nám, prosím, zašlete Vaši zpětnou vazbu s dobrými nápady.

Jak byste hodnotili naši technickou podporu?